PRIJAVI PROBLEM 2

Одржана завршна приредба за идните првачиња од градинката ,, Весело Штркче,,

0

Денеска во просториите на Градинката Весело Штркче по трет пат се одржа завршна приредба на  третата генерација на првачиња кои ја посетуваа градинката.

Со песна и игра пред голем број родители и гости, идните првоодделенци ги одбележаа завршните денови поминати во градинката и се поздравија со своите воспитувачки и негувателки.

18955060_145702872641362_5962762095025894828_o

Share.

About Author

Leave A Reply